Szent Mihály-napi búcsút tartottak Kolozsváron
Potyó Ferenc általános érseki helynök vezette az ünnepi szertartást Kolozsváron szeptember 29-én a Szent Mihály-templom búcsúján, amelyre a városból és környékéről számos hívő érkezett.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Potyó Ferenc általános érseki helynök vezette az ünnepi szertartást Kolozsváron szeptember 29-én a Szent Mihály-templom búcsúján, amelyre a városból és környékéről számos hívő érkezett.