„Szentatyánk hív” – Udvardy György érsek buzdít a Ferenc pápa szentmiséjén való részvételre
A Veszprémi Főegyházmegye püspöke mindenkit bátorít a szeptemberi budapesti eucharisztikus kongresszus záró szentmiséjén való részvételre.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Veszprémi Főegyházmegye püspöke mindenkit bátorít a szeptemberi budapesti eucharisztikus kongresszus záró szentmiséjén való részvételre.