Szentgotthárdon találkoztak a Szombathelyi Egyházmegye ministránsai – KÉPRIPORT
Április 7-én Szentgotthárdon rendezték meg a Szombathelyi Egyházmegye ministránsainak idei találkozóját, melyen Székely János megyéspüspök mutatott be szentmisét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Április 7-én Szentgotthárdon rendezték meg a Szombathelyi Egyházmegye ministránsainak idei találkozóját, melyen Székely János megyéspüspök mutatott be szentmisét.