Szentháromság-templomban folytatódott a stációs szentmisejárás Szombathelyen
Március 14-én a szombathelyi Szentháromság-templomban tartották a hagyományos stációs szentmisét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Március 14-én a szombathelyi Szentháromság-templomban tartották a hagyományos stációs szentmisét.