Szentmisében emlékeztek meg Budapesten az örmény genocídium áldozatairól
Örmény katolikus szentmisével emlékeztek április 24-én a genocídium évfordulójára az örmény katolikus lelkészség templomában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Örmény katolikus szentmisével emlékeztek április 24-én a genocídium évfordulójára az örmény katolikus lelkészség templomában.