Szentmisével és új üvegablakokkal ünnepelték a kunágotai templom felépülésének 150. évfordulóját
Kiss-Rigó László szeged-csanádi egyházmegye püspöke mutatott be szentmisét a megújult kunágotai Szent Imre-templomban július 24-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kiss-Rigó László szeged-csanádi egyházmegye püspöke mutatott be szentmisét a megújult kunágotai Szent Imre-templomban július 24-én.