Szentmisével köszöntötték a Szűzanyát Jásd-Szentkúton – KÉPRIPORT
Második alkalommal köszöntötték a hívek a Szűzanyát Jásd-Szentkúton július 2-án. Az elsőszombati szentmisét Huszár Lőrinc zirci perjel mutatta be.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Második alkalommal köszöntötték a hívek a Szűzanyát Jásd-Szentkúton július 2-án. Az elsőszombati szentmisét Huszár Lőrinc zirci perjel mutatta be.