Szentségimádással adtak hálát Felföldi László püspökké szentelésének évfordulóján
A Pécsi Egyházmegye papsága január 6-án, vízkeresztkor köszöntötte Felföldi Lászlót püspökké szentelésének évfordulója alkalmából.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Pécsi Egyházmegye papsága január 6-án, vízkeresztkor köszöntötte Felföldi Lászlót püspökké szentelésének évfordulója alkalmából.