Szentségimádással indították az új évet Szatmárnémetiben
Krisztust köszönteni gyűltek össze a hívek a szatmárnémeti püspöki palotában tartott szentségimádásra az új év első napján – tájékoztat a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Krisztust köszönteni gyűltek össze a hívek a szatmárnémeti püspöki palotában tartott szentségimádásra az új év első napján – tájékoztat a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye.