„Szeretném, ha a szívünkben értenénk majd egymást” – Felföldi László kinevezett püspök videoüzenete
Felföldi László, a Pécsi Egyházmegye kinevezett megyéspüspöke videoüzenetben köszöntötte az egyházmegye papjait és híveit november 19-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Felföldi László, a Pécsi Egyházmegye kinevezett megyéspüspöke videoüzenetben köszöntötte az egyházmegye papjait és híveit november 19-én.