Szocska A. Ábel a Nyíregyházi Egyházmegye új megyéspüspöke
Szocska A. Ábelt, aki eddig apostoli kormányzóként vezette a görögkatolikus Nyíregyházi Egyházmegyét, Ferenc pápa április 7-én nyíregyházi megyéspüspökké nevezte ki.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szocska A. Ábelt, aki eddig apostoli kormányzóként vezette a görögkatolikus Nyíregyházi Egyházmegyét, Ferenc pápa április 7-én nyíregyházi megyéspüspökké nevezte ki.