Szocska Ábel nyíregyházi apostoli kormányzó szentelte meg a Tiszát Timáron
Január 6-án Szocska A. Ábel apostoli kormányzó a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei településen szent liturgia keretében szentelte meg a Tiszát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Január 6-án Szocska A. Ábel apostoli kormányzó a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei településen szent liturgia keretében szentelte meg a Tiszát.