Szükségünk van egymásra – Dyekiss Emilné Marika karitászvezető a járvány üzenetéről
A Káposztásmegyeri Szentháromság Plébánia karitászvezetőjét, Dyekiss Emilné Marikát az elmúlt hetek, a járványhelyzet tapasztalatairól kérdeztük.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Káposztásmegyeri Szentháromság Plébánia karitászvezetőjét, Dyekiss Emilné Marikát az elmúlt hetek, a járványhelyzet tapasztalatairól kérdeztük.