Tanévnyitó a budapest-rákosszentmihályi Néri Szent Fülöp-iskolában
Szeptember 2-án, vasárnap délután Budapesten, a XVI. kerületi Szent Mihály-templomban tartották a Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola huszonkettedik Veni Sanctéját.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 2-án, vasárnap délután Budapesten, a XVI. kerületi Szent Mihály-templomban tartották a Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola huszonkettedik Veni Sanctéját.