„Te kövess engem” – 25 éve szentelték püspökké Pápai Lajost
Püspökké szentelése 25. évfordulóját ünnepelte Pápai Lajos győri főpásztor április 27-én a győri Nagyboldogasszony-székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Püspökké szentelése 25. évfordulóját ünnepelte Pápai Lajos győri főpásztor április 27-én a győri Nagyboldogasszony-székesegyházban.