Telefonos szolgálatot indított a miskolci görögkatolikus missziós iroda
„Nem vagy egyedül!” elnevezéssel telefonos szolgálatot indított a Miskolci Egyházmegye Görögkatolikus Missziós Irodája december 1-jétől önkéntesek bevonásával.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
„Nem vagy egyedül!” elnevezéssel telefonos szolgálatot indított a Miskolci Egyházmegye Görögkatolikus Missziós Irodája december 1-jétől önkéntesek bevonásával.