Templom- és oltárszentelést ünnepeltek Újfehértón
Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök április 13-án a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Újfehértón megszentelte a felújított görögkatolikus templomot és az új oltárt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szocska A. Ábel nyíregyházi megyéspüspök április 13-án a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Újfehértón megszentelte a felújított görögkatolikus templomot és az új oltárt.