Templombúcsú a partiumi magyar görögkatolikusoknál
Áldozócsütörtökön, május 21-én szabadtéri liturgia keretében ünnepelték a csedregi görögkatolikusok a római katolikus hívekkel közösen az egyházközség templomának búcsúját.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Áldozócsütörtökön, május 21-én szabadtéri liturgia keretében ünnepelték a csedregi görögkatolikusok a római katolikus hívekkel közösen az egyházközség templomának búcsúját.