Templombúcsú Nagypeleskén
Szent Mihály és Gábor arkangyalok és a többi égi erők tiszteletének ünnepén, november 8-án templombúcsút tartottak a Szatmár megyei Nagypeleskén – számol be a Hajdúdorogi Egyházmegye honlapja.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szent Mihály és Gábor arkangyalok és a többi égi erők tiszteletének ünnepén, november 8-án templombúcsút tartottak a Szatmár megyei Nagypeleskén – számol be a Hajdúdorogi Egyházmegye honlapja.