Templombúcsút ünnepeltek Ózdon
Ünnepi templombúcsút rendezett az Ózdi Görögkatolikus Parókia október 1-jén. Az idén 74 éves egyházközség évfordulóján Szűz Mária oltalmáért és pártfogásáért könyörögtek a hívek.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ünnepi templombúcsút rendezett az Ózdi Görögkatolikus Parókia október 1-jén. Az idén 74 éves egyházközség évfordulóján Szűz Mária oltalmáért és pártfogásáért könyörögtek a hívek.