Templommegáldás és búcsú Salamonfán
Várszegi Asztrik bencés főapát áldotta meg ünnepélyesen május 2-án, szombaton a kívül-belül felújított, Zsira Salamonfa részén lévő Szent József-templomot – számol be a Győri Egyházmegye honlapja.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Várszegi Asztrik bencés főapát áldotta meg ünnepélyesen május 2-án, szombaton a kívül-belül felújított, Zsira Salamonfa részén lévő Szent József-templomot – számol be a Győri Egyházmegye honlapja.