Templommegáldás Győr-Révfaluban (2016. január 24., vasárnap )
Január 24-én, vasárnap Győr-Révfaluban, 11 órakor szentmisét mutat be Pápai Lajos győri megyéspüspök, majd ezt követően megáldja a Szentháromság-templomot.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Január 24-én, vasárnap Győr-Révfaluban, 11 órakor szentmisét mutat be Pápai Lajos győri megyéspüspök, majd ezt követően megáldja a Szentháromság-templomot.