Templomok újultak meg a Veszprémi Főegyházmegyében
Megújult a Veszprém megyei Kádárta, valamint Bánd plébániatemploma. A felújított templomokat december 21-én és 22-én áldotta meg Udvardy György veszprémi érsek.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Megújult a Veszprém megyei Kádárta, valamint Bánd plébániatemploma. A felújított templomokat december 21-én és 22-én áldotta meg Udvardy György veszprémi érsek.