Templomot szenteltek Balatonakarattyán
Az új balatonakarattyai templomot április 23-án, szombaton szentelte fel Márfi Gyula veszprémi érsek.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az új balatonakarattyai templomot április 23-án, szombaton szentelte fel Márfi Gyula veszprémi érsek.