Teremtésvédelem a gyakorlatban – Az egri érsekkel ültettek fát Füzesabonyban
A füzesabonyi Széchenyi István Katolikus Iskolában a fenntarthatósági témahét indításaként ültettek fát, melyet Ternyák Csaba egri érsek áldott meg április 19-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A füzesabonyi Széchenyi István Katolikus Iskolában a fenntarthatósági témahét indításaként ültettek fát, melyet Ternyák Csaba egri érsek áldott meg április 19-én.