Ternyák Csaba érsek a Jó Pásztor Nővérek meghívására Gyöngyösorosziba látogatott
Ternyák Csaba érsek július 2-án szentmisét celebrált a község templomában, majd a rendházban beszélgetett a nővérekkel.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ternyák Csaba érsek július 2-án szentmisét celebrált a község templomában, majd a rendházban beszélgetett a nővérekkel.