Ternyák Csaba érsek megáldotta a felújított felsőhámori templomot
Október 20-án, szentmise keretében áldotta meg az Egri Főegyházmegye főpásztora a felújított katolikus templomot Felsőhámorban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Október 20-án, szentmise keretében áldotta meg az Egri Főegyházmegye főpásztora a felújított katolikus templomot Felsőhámorban.