„Testvéri szeretettel viseljük gondját egymásnak!” – Érseki szentmise a betegek világnapján Egerben
A betegek világnapján, a Lourdes-i Szűzanya jelenéseinek emléknapján, február 11-én szentmisét mutatott az egri bazilikában Ternyák Csaba érsek.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A betegek világnapján, a Lourdes-i Szűzanya jelenéseinek emléknapján, február 11-én szentmisét mutatott az egri bazilikában Ternyák Csaba érsek.