Több száz rászoruló lakott jól Debrecenben
A Szent Lukács Görögkatolikus Szeretetszolgálat Karitatív Irodája által szervezett ételosztás keretében több mint háromszáz rászoruló ember kapott meleg ebédet május 19-én, vasárnap.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Szent Lukács Görögkatolikus Szeretetszolgálat Karitatív Irodája által szervezett ételosztás keretében több mint háromszáz rászoruló ember kapott meleg ebédet május 19-én, vasárnap.