Tréningen vettek részt a pécsi kórházlelkészség önkéntesei
Január 21-én és 25-én kommunikációs készségeket fejlesztő csapatépítő tréninget tartottak a Pécsi Egyházmegye Betegek Gyógyítója Kórházlelkészségén tevékenykedő munkatársaknak.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Január 21-én és 25-én kommunikációs készségeket fejlesztő csapatépítő tréninget tartottak a Pécsi Egyházmegye Betegek Gyógyítója Kórházlelkészségén tevékenykedő munkatársaknak.