Udvardy György felszentelte a Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziumának kápolnáját
Ünnepi szentmise keretében szentelte fel Udvardy György pécsi megyéspüspök a Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziumának kápolnáját és oltárát november 27-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ünnepi szentmise keretében szentelte fel Udvardy György pécsi megyéspüspök a Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziumának kápolnáját és oltárát november 27-én.