Udvardy György megyéspüspök megáldotta az új pécsi kormányablakokat
Három új kormányablak is megnyitotta kapuit Pécsett november 12-én, a tesztüzemek után hivatalosan is. Az új hivatalokat Udvardy György pécsi megyéspüspök áldotta meg.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Három új kormányablak is megnyitotta kapuit Pécsett november 12-én, a tesztüzemek után hivatalosan is. Az új hivatalokat Udvardy György pécsi megyéspüspök áldotta meg.