Új betlehem a pannonhalmi Szent Márton-bazilikában
December 24-én karácsony I. vesperásában áldotta meg Várszegi Asztrik főapát a Szent Márton-bazilika új betlehemét, amely a település német testvérvárosából, Engenből érkezett a főapátságba.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
December 24-én karácsony I. vesperásában áldotta meg Várszegi Asztrik főapát a Szent Márton-bazilika új betlehemét, amely a település német testvérvárosából, Engenből érkezett a főapátságba.