Új gyermekvédelmi központot adtak át Hajdúnánáson
Szent Anna oltalmába ajánlották az újonnan kialakított görögkatolikus gyermekvédelmi központot a Hajdú-Bihar megyei Hajdúnánáson. Az ünnepélyes szentelést és átadást február 27-én tartották.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szent Anna oltalmába ajánlották az újonnan kialakított görögkatolikus gyermekvédelmi központot a Hajdú-Bihar megyei Hajdúnánáson. Az ünnepélyes szentelést és átadást február 27-én tartották.