Új oltár került a mezőzombori templomba
A pünkösd utáni első vasárnapon, június 7-én szentelte föl Orosz Atanáz, a Miskolci Egyházmegye püspöke a mezőzombori görögkatolikus templom új oltárát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A pünkösd utáni első vasárnapon, június 7-én szentelte föl Orosz Atanáz, a Miskolci Egyházmegye püspöke a mezőzombori görögkatolikus templom új oltárát.