Új rendet teremt lelkünkben Isten – Udvardy György mutatott be roráte misét Pécsen
Udvardy György veszprémi érsek, pécsi apostoli kormányzó mutatott be hajnali szentmisét a pécsi székesegyházban advent negyedik hetének hétfőjén, december 21-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Udvardy György veszprémi érsek, pécsi apostoli kormányzó mutatott be hajnali szentmisét a pécsi székesegyházban advent negyedik hetének hétfőjén, december 21-én.