Újabb koronavírus-fertőzött van a Vatikánban
Matteo Bruni, a szentszéki sajtközpont igazgatója október 17-én közleményben tájékoztatta az újságírókat a Vatikánban a COVID-19-vírustól megbetegedett személyek állapotáról.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Matteo Bruni, a szentszéki sajtközpont igazgatója október 17-én közleményben tájékoztatta az újságírókat a Vatikánban a COVID-19-vírustól megbetegedett személyek állapotáról.