Újévi koncert a miskolci minorita templomban
Újévi koncertre hívta az érdeklődőket január 13-án, vasárnap délben a miskolci minorita plébánia és az Éltető Lélek Alapítvány.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Újévi koncertre hívta az érdeklődőket január 13-án, vasárnap délben a miskolci minorita plébánia és az Éltető Lélek Alapítvány.