Újra kiállították a torinói leplet
Öt év után először ismét kiállították április 19-én, vasárnap a kereszténység egyik legjelentősebb ereklyéjét, a torinói leplet – tájékoztat az MTI.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Öt év után először ismét kiállították április 19-én, vasárnap a kereszténység egyik legjelentősebb ereklyéjét, a torinói leplet – tájékoztat az MTI.