Újra megszólalt a mágocsi templom restaurált orgonája
December 12-én hálaadó szentmise keretében áldotta meg Udvardy György főpásztor a felújított Angster-orgonát a Baranya megyei Mágocs város Sarlós Boldogasszony-plébániatemplomában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
December 12-én hálaadó szentmise keretében áldotta meg Udvardy György főpásztor a felújított Angster-orgonát a Baranya megyei Mágocs város Sarlós Boldogasszony-plébániatemplomában.