Újraszentelték a pápai Esterházy-kastély kápolnáját
A felújított pápai Esterházy-kastély kápolnáját Márfi Gyula érsek szentelte fel április 25-én, szombaton. Az eseményről a Veszprémi Főegyházmegye számol be.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A felújított pápai Esterházy-kastély kápolnáját Márfi Gyula érsek szentelte fel április 25-én, szombaton. Az eseményről a Veszprémi Főegyházmegye számol be.