Ünnepi szentmisében emlékeztek meg a győri Szent Ignác-templom 375 évvel ezelőtti felszenteléséről
Július 31-én Győrben a bencések és a jezsuiták közösen emlékeztek meg a Szent Ignác-templom 375 évvel ezelőtti felszenteléséről.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 31-én Győrben a bencések és a jezsuiták közösen emlékeztek meg a Szent Ignác-templom 375 évvel ezelőtti felszenteléséről.