Úrnapja a külhoni egyházmegyékben
A külhoni magyar egyházmegyékben június 20-án, csütörtökön ünnepelték az Oltáriszentségben jelen lévő Jézust.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A külhoni magyar egyházmegyékben június 20-án, csütörtökön ünnepelték az Oltáriszentségben jelen lévő Jézust.