Urunk bemutatásának ünnepe Nagyváradon
Urunk bemutatásának ünnepe alkalmából február 2-án Böcskei László nagyváradi megyéspüspök gyertyákat szentelt a székesegyházban. A szentmisén Mahajduda János segédlelkész mondott szentbeszédet.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Urunk bemutatásának ünnepe alkalmából február 2-án Böcskei László nagyváradi megyéspüspök gyertyákat szentelt a székesegyházban. A szentmisén Mahajduda János segédlelkész mondott szentbeszédet.