Útnak indult a szalézi misszionáriusok 148. csoportja
Szeptember 24-én Torinóban, a Segítő Szűz Mária-bazilikában huszonkét szalézi szerzetes és tizenöt Don Bosco-nővér vette át a missziós keresztet, majd indult el küldetésének helyszínére.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 24-én Torinóban, a Segítő Szűz Mária-bazilikában huszonkét szalézi szerzetes és tizenöt Don Bosco-nővér vette át a missziós keresztet, majd indult el küldetésének helyszínére.