Üvegablakokat áldottak meg a budai görögkatolikus templomban
Kocsis Fülöp érsek-metropolita áldotta meg november 22-én a budai Fő utcai görögkatolikus templom négy új, szenteket ábrázoló ólomüveg ablakát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kocsis Fülöp érsek-metropolita áldotta meg november 22-én a budai Fő utcai görögkatolikus templom négy új, szenteket ábrázoló ólomüveg ablakát.