Varga László püspök tartott nagyböjti lelkigyakorlatot a veszprémi bazilikában
Március 25-én, a hagyományoknak megfelelően virágvasárnap kezdődött a nagyböjti háromnapos lelkigyakorlat a Szent Mihály-bazilikában, Veszprémben.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Március 25-én, a hagyományoknak megfelelően virágvasárnap kezdődött a nagyböjti háromnapos lelkigyakorlat a Szent Mihály-bazilikában, Veszprémben.