Vasárnap a Szentföld javára gyűjt az Egyház
A Szentszék a nagyböjti időszakban az ősi hagyományt követve március 18-ára gyűjtést hirdet a templomokban a Közel-Keleten nehéz körülmények között élő keresztények javára.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Szentszék a nagyböjti időszakban az ősi hagyományt követve március 18-ára gyűjtést hirdet a templomokban a Közel-Keleten nehéz körülmények között élő keresztények javára.