Végzős orvostanhallgatók Te Deuma Pécsen
Július 8-án a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának végzős, avatás előtt álló orvostanhallgatóiért Udvardy György megyéspüspök mutatott be szentmisét a Pius-templomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 8-án a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának végzős, avatás előtt álló orvostanhallgatóiért Udvardy György megyéspüspök mutatott be szentmisét a Pius-templomban.