Velünk az Isten! – Kisboldogasszonyt ünnepelték Segesden
Szeptember 6-án, vasárnap Kisboldogasszony-napi búcsút ünnepeltek a segesdi Fájdalmas Szűzanya-kegykápolnánál.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 6-án, vasárnap Kisboldogasszony-napi búcsút ünnepeltek a segesdi Fájdalmas Szűzanya-kegykápolnánál.